Forum Forum Międzyzdroje Strona Główna Forum Międzyzdroje
inna strona miasta...

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona Głowna

Ostatnio na forum:

całoroczne lodowisko
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Międzyzdroje Strona Główna -> Pytania do władz miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kristoforus de Pomerania
Rokujący ;-)
Rokujący ;-)

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 7:47 pm    Temat postu: całoroczne lodowisko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/8066/

a może tak u nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miriam
MISTRZ
MISTRZ

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie?Jest takie miejsce,podpowiedz...
Kristoforus de Pomerania
Rokujący ;-)
Rokujący ;-)

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

np. w Karpaczu
Powrót do góry
CHAM
Guru
Guru

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A właściwie-o co chodzi?Aquaparki też są-np.w Gryfinie,w Polkowicach.U nas nie,tak jak lodowisko.I co z tego wynika?NUL-dokładne ZERO.
Powrót do góry
koko
MISTRZ
MISTRZ

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomysł nie jest zły może ktoś zainwestuje - najlepiej prywatnie - bez angażowania środków miejskich
Powrót do góry
Karol
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te lodowiska ma mój przyjaciel. A przyjaciół ma się naprawdę mało. Jeżeli miasto będzie zainteresowane tym tematem mogę to załatwić w 3 dni. Jeżeli miasto podpisze umowę na lodowisko na okres zimy w Międzyzdrojach myśle że jest to do szybkiego załatwienia w 2009 roku.
Powrót do góry
koko
MISTRZ
MISTRZ

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może przedsiębiorcy solidarnie zrobią prezent dla miasta -
żartowałem przecież wiem kryzys , wysokie podatki , wysokie koszty własne
gdyby nie to to kto wie..........
Powrót do góry
Karol
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coco! Ty wiesz ile takie lodowisko kosztuje w zakupie? Ponad milion. Miasto musiałoby dzierżawić taki obiekt przez 20 lat - 25 lat i płacić ponad 200.000 zł rocznie. W Polsce jest może 1, może 2 firmy które się tym zajmują... jednak jesteśmy za małym miastem, aby sobie pozwolić na takie ceregiele. W kolejece po lodowiska ustawiają się Szczecin, Police, Stargrard... nieco więcej ludzi tam mieszka niż w Międzyzdrojach.
Powrót do góry
koko
MISTRZ
MISTRZ

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karol napisał:
Te lodowiska ma mój przyjaciel. A przyjaciół ma się naprawdę mało. Jeżeli miasto będzie zainteresowane tym tematem mogę to załatwić w 3 dni. Jeżeli miasto podpisze umowę na lodowisko na okres zimy w Międzyzdrojach myśle że jest to do szybkiego załatwienia w 2009 roku.

w jednym poście tak a w drugim że nie dla nas nie rozumiem
Powrót do góry
Nicola
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za to naprawdę świetna sprawa dla dorosłych i dla dzieci, wystarczy wybrac się Świnoujścia i zobaczyc jak świetnie wszyscy się bawią. Myślę, że to dobra inwestycja w naszym mieście.Trochę chęci.
Powrót do góry
monaelissa
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie lodowisko, zarobiłoby na siebie i pozwalało na zrobienie czegoś ze sobą przez zimę w mieście. Nie musi być wielkim obiektem. Są lodowiska, które się buduje na 3 miesiące, otwiera, korzysta i zamyka na kolejne sezony zimowe. Z wypożyczalnią łyżew i pojazdem do czyszczenia lodu. Gdyby ktoś chciał, a chce w to wejść, nie wystarczy tylko mówić. Trzeba działać. Trzeba by zrobić kalkulację, opracować teren pod obiekt. Wszystko jest do wykonania.
Powrót do góry
CHAM
Guru
Guru

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu gmina wydała wymierne pieniądze na projekt aquaparku,który z pewnością byłby dobrą inwestycją.Oprotestowała,i to ostro,grupa międzyzdrojskich "biznesmenów"-że niby odbierze im chleb,miejsca pracy i podobne pierdoły.Myślisz,że z pomysłem na lodowisko nie byłoby to samo?
Powrót do góry
Nicola
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle ta grupa ludzi ma najwięcej do powiedzenia. A czy tym dzieciom sie nic nie należy, nie wspomnę o tych " trochę" pelnoletnich. Po znojach codziennej pracy taka forma relaksu jest świetną formą wypoczynku- relaksu nie wspomnę o korzyściach zdrowotnych Razz .
Powrót do góry
koko
MISTRZ
MISTRZ

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aquapark miał być w otoczeniu nowej bazy noclegowej i gastronomicznej więc nic dziwnego, że nie pasowało
Powrót do góry
monaelissa
Aktywny
Aktywny

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CHAM napisał:
Kilka lat temu gmina wydała wymierne pieniądze na projekt aquaparku,który z pewnością byłby dobrą inwestycją.Oprotestowała,i to ostro,grupa międzyzdrojskich "biznesmenów"-że niby odbierze im chleb,miejsca pracy i podobne pierdoły.Myślisz,że z pomysłem na lodowisko nie byłoby to samo?

A kto za tym stoi? Możemy zrobić listę tych ludzi? Chciałabym wiedzieć konkretnie z kim mamy problem. Wiem jakie były okoliczności związane z ideą Aquaparku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Międzyzdroje Strona Główna -> Pytania do władz miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy